RSS "elektronika" Gdzie jestem?: E-dziennik ZSE

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli

Edziennik

Witryna została przygotowana specjalnie dla uczniów i ich rodziców. Umożliwia wzajemne przesyłanie komunikatów między nauczycielami a rodzicami oraz przeglądanie informacji o ocenach, frekwencji, uwagach i osiągnięciach, tematach lekcji oraz zadaniach czekających uczniów w przyszłości.

Wszystkie zamieszczone na witrynie dane są zawsze aktualne, ponieważ pochodzą wprost ze szkolnego dziennika elektronicznego.

Logowanie - instrukcja

Dostęp do witryny jest możliwy jedynie po zalogowaniu, w trakcie którego od użytkownika wymagane jest podanie loginu i hasła. Login to zawsze adres e-mail, który musi zostać wpisany przez Wychowawcę do bazy danych. Hasło każdy użytkownik definiuje sam. Należy pamiętać, że używany jako login adres e-mail musi być zgodny z tym, który został podany w szkole.

Pełna dokumentacja Witryna dla rodziców - instrukcja.

Problemy

W razie problemów z logowaniem proszę o kontakt z administratorem pod adresem kontakt.

www.dziennik.zse-zdwola.pl

• Hot-Spot ZSE